Získaj štipko na UX / UI kurz v Sygicu v hodnote 600€!

Máš v hlave skvelý nápad na mobilnú appku, ale nevieš, ako ju nakresliť? Alebo si už skúšal urobiť vlastnú appku, ale vylámal si si zuby na dizajne a nikto z Tvojich známych nevedel, ako sa v nej preklikať? Ak chceš vylepšiť svoje UX a UI skills, prihlás sa na náš Základný kurz UX / UI, ktorý budú viesť naši skúsení dizajnéri priamo v Sygicu. Najlepšie na tom je, že ho môžeš absolvovať celý zadarmo. Ako na to?

Základný UX / UI kurz: 10 týždňov so skúsenými dizajnérmi zo Sygicu

V Sygicu pravidelne hosťujeme rôzne prednášky na témy z oblasti UX a UI, učíme sa, ako vzájomným feedbackom spoločne rásť alebo ako správne prototypovať. Keďže sme jedna z mála spoločností, ktorá tvorí vlastný produkt, zdieľame naše know-how o tom, ako sa robí používateľský výskum a neustále testujeme prototypy nových screenov a funkcionalít, aby sme sa posúvali stále ďalej:

Skrátka, uvedomujeme si, že tento svet potrebuje funkčné a intuitívne mobilné appky.

A aj preto sme sa rozhodli otvoriť kurz, na ktorom chceme začínajúcim dizajnérom poradiť, ako pretaviť myšlienku do dizajnu user-friendly mobilnej appky.

Čo sa naučíš

Ideálne nadizajnovať prívetivú a modernú mobilnú appku. Počas desiatich týždňov absolvuješ praktické lekcie, ktoré Ťa prevedú celým flowom dizajnu mobilnej aplikácie, od samotnej myšlienky až po finálne exporty assetov pre developerov. Všetky témy si vyskúšaš priamo na vlastnom nápade na jednoduchú appku. Áno, budú aj domáce úlohy :).

Pre koho je kurz určený

• pre študentov a začínajúcich profesionálov, ktorí majú aspoň základné skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií
• pre programátorov, ktorí majú záujem získať viac skúsenosti aj so samotným dizajnom appky
• pre začínajúcich dizajnérov, ktorých zaujíma oblasť používateľského výskumu a UI mobilných aplikácií

Venovať sa budeme týmto témam

• orientácia v grafickom softvéri
• praktické ukážky flowu aplikácie (na príklade aj našej Sygic GPS Navigation)
• pretavenie vlastnej myšlienky do wireframov, user story, user experience, dizajn screenov, prvkov, ikoniek, finálne UI, vytvorenie prototypu, jeho otestovanie a export assetov pre developerov (de facto odovzdanie projektu)
• aplikovanie tém na vlastnom projekte (domáce úlohy)

Ako bude kurz prebiehať?

Kurz bude prebiehať v priestoroch Sygicu, v Twin City C na Mlynských Nivách v utorky od 17:30 do 19:30 od 6. novembra do 29. januára (spolu 10 lekcií).

Ako sa na kurz dostaneš?

Na tomto kurze sa Ti budú venovať špičkoví dizajnéri zo Sygicu, ktorí už majú skúsenosti vedením kurzov a vedia, že podobný kurz má hodnotu 600€. Ty ho ale môžeš absolvovať zdarma, pokiaľ nám >>> NAPÍŠEŠ <<<, o čo sa zaujímaš, na čom pracuješ a aké máš reálne skúsenosti. My v Sygicu dáme hlavy dokopy a vyberiem troch účastníkov, ktorí dostanú možnosť kurz absolvovať.

Tak smelo do toho! Výber uzatvára 31. októbra naša Aďka (akeprtova@sygic.com)

Back to news